• HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI U20 i U18

• Oskar Chaładziński podczas Halowych Mistrzostw Polski u18 w biegu na 200m zajął 5 miejsce w Polsce i 1 w Łodzi oraz zrobił swój rekord 22.64s.

Halowe Mistrzostwa Polski u20, bieg na 800m Julka Jaguścik zdobyła brązowy medal.

GRATULUJEMY NASZYM SPORTOWCOM!!!

• BRAWO NASI UCZNIOWIE!!!

• Wojewódzki Finał Ligi Lekkoatletycznej w Sieradzu. Wielkie barwa dla całej ekipy naszego liceum!!!

Oskar Chaładziński III miejsce w biegu na 100m

Liliana Komasińska II miejsce w biegu na 800m

• NASI ABSOLWENCI!!

• Mateusz Rzeźniczak,Jakub Szkudlarek i Adam Kszczot!!!

To były niesamowite Mistrzostwa Polski Seniorów Wicemistrzostwo na dystansie 400m oraz złoty medal w sztafecie 4x400m i nowy rekord klubu RKS Łódź.Bardzo dziękuje za ogromny doping. Ogromne podziękowania dla chłopaków za walkę do ostatnich metrów.

Foto. @fot.pawelskraba

Info. RKS

• Czekamy własnie na Ciebie!!!

• XLIII LO Szkoła jakiej szukasz aby dalej rozwijać swoją piłkarską pasję.Połącz naukę w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym z Piłkarskimi rozwojem swoich umiejętności.Zapraszamy wszystkich zawodników z naszego regionu i z Polski.KS PSV Łódź partnerem sportowym 43 LO im. Juliana Tuwima w Łodzi.

Wszelkich informacji udziela Trener Koordynator:Mariusz Rachubiński t. 501286416.

• Nasza zdolna łyżwiarka!!!BRAWO!!

• Spieszymy przedstawić naszą uczennicę Zuzannę Moszczyńską bo o niej mowa jest łyżwiarką figurową która na swoim koncie ma już spore sukcesy!!!!

- I MMM Północy - Łódzka Łyżwa zawody ogólnopolskie 1. miejsce

- Zawody o Puchar Ziemi Oświęcimskiej - 1. miejsce

- XIII Ogólnopolskie Zawody Mikołajkowe - 1.miejsce

- Diamentowy Spin Katowice zawody ogólnpolskie - 3.miejsce

- XII Memoriał Marii Olszewskiej-Lelonkiewicz zawody międzynarodowe - 4.miejsce

• 11 LISTOPADA - Święto Niepodległości

• 8.11.2019 obchodziliśmy w szkole Święto Niepodległości. Był uroczysty apel,podczas którego przypomniana została historia odzyskania utraconej przez Polskę na 123 lata wolnosci. Wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne.

• Przełaje 2019

• 1 miejsce w sztafetowych biegach przełajowych w Łodzi dla naszych Pań!!!!

Wielkie brawa i gratulacje dla WAS!!!

• Liga Lekkoatletyczna 2019/2020

• miejsce w Łodzi dla naszych panów w Lidze Lekkoatletycznej oraz II miejsce dla naszych pań.

Gratulacje i wielkie brawa dla Was‼️‼️

Jedziemy na zawody wojewódzkie!!!